Godziny otwarcia: 8.00 - 16.00

Urządzenia wyposażenia handlu i produkcji
w najlepszych cenach w Toruniu.

Urządzenia wyposażenia handlu i produkcji w najlepszych cenach w Toruniu. Zapraszamy po kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi sklepowe, terminale POS, terminale płatnicze sprawdzonych producentów: Posnet, Novitus, Fawag, Honeywell do naszej firmy.

Kasy fiskalne

To w pełni samodzielne urządzenia fiskalne: małe, średnie i systemowe. Funkcjonujące w przestrzeni biurowej oraz mobilnie.

Drukarki fiskalne

Oferujemy nowoczesne drukarki fiskalne, które mają wbudowane rozmaite, innowacyjne funkcje, takie jak np. pracowanie w poziomie lub pionie czy możliwość zaprogramowania różnych walut.

Kody kreskowe

Oferujemy szeroki wachlarz urządzeń działających niezależnie lub jako element większej całości. Wspierają stanowiska sprzedaży oraz ułatwiają pracę w sklepie, magazynie, transporcie czy na produkcji.

Dlaczego my?

Doświadczenie w branży fiskalnej od 1994 r.
Największy wybór urządzeń w Toruniu.
Wydłużone godziny serwisowe.

Mobilni serwisanci.
Pomoc w załatwianiu formalności w U.S.
Jedyny autoryzowany serwis POSNET w Regionie.

Najczęściej kupowane urządzenia.

KASA FISKALNA
POSNET ERGO ONLINE

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas.

KASA FISKALNA
NOVITUS NANO ONLINE

Niewielkie gabaryty i ergonomia. NANO online znajduje zastosowanie w wielu miejscach: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia kasy.

KASA FISKALNA
POSNET MOBILE ONLINE

To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się
w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.
Teraz dodatkowo została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne. Do wyboru użytkownika jest wersja z WiFi/Bluetooth lub ze zintegrowanym modemem GPRS i kartą SIM.

DRUKARKA FISKALNA
POSNET THERMAL XL2 ONLINE

Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

Zapraszamy

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
kom. 603 038 268
Dział Urządzeń Fiskalnych
tel. 56 664 20 30
systemy@infocomp.pl
Sprzedaż urządzeń od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00
Toruń | ul. Szosa Chełmińska 191