Urządzenia wyposażenia handlu i produkcji
w najlepszych cenach w Toruniu

Od samych siebie zawsze wymagamy maksymalnej jakości i staranności, które są nieodłącznym elementem naszych przedsięwzięć

Prosperujemy w branży fiskalnej od 1994 r.

Największy wybór
urządzeń w Toruniu

Jedyny autoryzowany
serwis Posnet w regionie

Mobilni serwisanci

Zapraszamy do naszej firmy po kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi sklepowe, terminale POS, terminale płatnicze sprawdzonych producentów: Posnet, Fawag, Novitus, PayTel, Honeywell, Zebra.

Kasy fiskalne

To w pełni samodzielne urządzenia fiskalne: małe, średnie i systemowe. Funkcjonujące w przestrzeni biurowej oraz mobilnie.

Drukarki fiskalne

Oferujemy nowoczesne drukarki fiskalne, które mają wbudowane rozmaite, innowacyjne funkcje, takie jak np. pracowanie w poziomie lub pionie czy możliwość zaprogramowania różnych walut.

Kody kreskowe

Oferujemy szeroki wachlarz urządzeń działających niezależnie lub jako element większej całości. Wspierają stanowiska sprzedaży oraz ułatwiają pracę w sklepie, magazynie, transporcie czy na produkcji.

Najczęściej kupowane urządzenia

Kasa fiskalna
Posnet Mobile Online

To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się
w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.
Teraz dodatkowo została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne. Do wyboru użytkownika jest wersja z WiFi/Bluetooth lub ze zintegrowanym modemem GPRS i kartą SIM.

Kasa fiskalna
Posnet Ergo Online

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku.
Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas.

Drukarka fiskalna
Posnet Thermal XL2 Online

Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

Kasa fiskalna
Novitus Nano Online

Jesteśmy skuteczni, można nam zaufać, oferujemy wygodną współpracę, posiadamy zespół kompetentnych profesjonalistów, mamy ponad 30 letnie doświadczenie, działamy kompleksowo. Dbamy o wysoką satysfakcję klienta i jego bezpieczeństwo.

Nasi partnerzy

Zapraszamy do współpracy

Masz pytanie?
Skontaktuj się znami!

0%

Szybkość

0%

Niezawodność

0%

Pasja

Zapraszamy do współpracy

Masz pytanie?
Skontaktuj się znami!

0%

Szybkość

0%

Niezawodność

0%

Pasja